Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /usr/local/httpd/virtual/www.ekoty.pl/index.php on line 34
Hodowla rasowych kotów bengalskich - Jadry Cattery Wrocław
koty bengalskie EN
Jadry Cattery - Bengal Cats

Do adopcji

Adopcja

Gdy pierwszy raz wydaliśmy naszego kota do adopcji, czuliśmy się okropnie... Jak można było oddać do adopcji kota, który był z nami kilka lat i dał nam kilka ślicznych miotów... Trauma trwała do czasu odwiedzin, w nowym domu naszego byłego kota. Po miesiącu od wydania 6-letnia kotka, która całe życie spędziła z nami, wprost demonstracyjnie pokazała nam, że jej w nowym domu jest dobrze i na pewno z nami nie wróci.... W nowym domu wszystkie ręce domowników były tylko dla niej, nie musi się już z kimkolwiek, czymkolwiek dzielić. Wszystko jest jej i dla niej.... Dzięki naszej kochanej Pchełce zrozumieliśmy, że adopcja po latach służby w hodowli, jest nagrodą i podziękowaniem dla kota a nie zesłaniem niepotrzebnego balastu. Od tego dnia jak tylko jest to możliwe i sensowne dla planów naszej hodowli, jak najszybciej przekazujemy wolne koty do adopcji.

Zasady adopcji

Przedstawiamy kota do adopcji z planowanym terminem wydania do nowego domu. Opisujemy powody i przyczyny przeznaczenia kota do adopcji, oraz znane nam cechy jego charakteru. W miarę swojej wiedzy opisujemy czego - my i kot - oczekujemy od nowych opiekunów. Podajemy cenę adopcyjną. W zależności od klasy, wieku i stanu zdrowia kota będzie ona bardzo różna. Zapraszamy do adopcji pięknych kotów...


Sparkling Thunder - (Chivas)

Kanpur Sparkling Thunder of Jadry
urodzony 12.06.2011 w Kanadzie
Wspaniały, wielki i silny kocur.
Wykastrowany 17 kwietnia 2018 roku. Przeznaczony do adopcji.
Jeden z naszych wieloletnich Supermenów - wypełnił swoją misję hodowlaną i należy mu się odpoczynek
Kot raczej ostrożny, obserwujący dopóki nie pozna nowych przyjaciół. Jak już niczego się nie będzie bał, to pokaże jak może kochać i jakim jest pieszczochem, jednak to może chwilę potrwać. Kot ze swoim charakterem - jeżeli nie chce czegoś zrobić - to nie zrobi, jeżeli coś musi się nie podoba - to powie i pokaże..... Wykastrowany, silny, zdrowy, piękny, reprezentacyjny kocur. Ze względu na charakter, absolutnego dominatora, nadaje się do domu gdzie będzie jedynakiem, lub gdzie będzie miał towarzysza, który całkowicie się mu podporządkuje..
Kocur ze wszelkimi wymaganymi szczepieniami, zdrowy, zadbany o spokojnym i przyjaznym charakterze, chociaż nieufny i wymaga dużej ilości czasu, aby obdarzyć kogoś zaufaniem.
Termin odbioru kocura: gotowy do odbioru
Cena adopcyjna: 300 PLN


Rodowód »
Galeria »

Titania


Destinybengals Titania of Jadry

urodzona 20.02.2011 w USA
-wolna od FIV i FeLV, niezagrożona PKdef i HCM
Mądra,ładna , zdrowa kotka. Lekko nieufna, więc trzeba będzie przez pewien czas zdobywać jej zaufanie,ale jak pokocha to całym sercem. Zakończyła swoją karierę hodowlana, zostawiając nam dwie piękne córki Jennifer i Falguni. Wysterylizowana, do zabrania pod koniec stycznia 2019 roku. Poszukuje spokojnego przyjaznego miejsca, gdzie będzie kochana i będzie mogła kochać, raczej bez innych zwierząt.Cena adopcyjna Titani to 300 zł.


Rodowód »
Galeria »

Rogue - (Marysia)

zakończenie kariery hodowlanej


Atria

zakończenie kariery hodowlanej