koty bengalskie EN
Jadry Cattery - Bengal Cats

Adopcje i okazje

Adopcja i Okazja

Gdy pierwszy raz wydaliśmy naszego kota do adopcji, czuliśmy się okropnie... Jak można było oddać do adopcji kota, który był z nami kilka lat i dał nam kilka ślicznych miotów... Trauma trwała do czasu odwiedzin, w nowym domu naszego byłego kota. Po miesiącu od wydania 6-letnia kotka, która całe życie spędziła z nami, wprost demonstracyjnie pokazała nam, że jej w nowym domu jest dobrze i na pewno z nami nie wróci.... W nowym domu wszystkie ręce domowników były tylko dla niej, nie musi się już z kimkolwiek, czymkolwiek dzielić. Wszystko jest jej i dla niej.... Dzięki naszej kochanej Pchełce zrozumieliśmy, że adopcja po latach służby w hodowli, jest nagrodą i podziękowaniem dla kota a nie zesłaniem niepotrzebnego balastu. Od tego dnia jak tylko jest to możliwe i sensowne dla planów naszej hodowli, jak najszybciej przekazujemy wolne koty do adopcji.

Zasady adopcji

Przedstawiamy kota do adopcji z planowanym terminem wydania do nowego domu. Opisujemy powody i przyczyny przeznaczenia kota do adopcji, oraz znane nam cechy jego charakteru. W miarę swojej wiedzy opisujemy czego - my i kot - oczekujemy od nowych opiekunów. Podajemy cenę adopcyjną. W zależności od klasy, wieku i stanu zdrowia kota będzie ona bardzo różna. Zapraszamy do adopcji pięknych kotów...

OKAZJA

Okazja to po prostu sprzedaż pełnowartościowego kotka w obniżonej cenie. Czasami rodzi nam się w bliskim okresie więcej kociaków i nie wszystkie zostaną sprzedane w okresie do ich planowanego wyjścia od nas - czyli do czasu ukończenia 4-5 miesięcy życia. Takie kociaki oferujemy w niższej cenie, aby jak najszybciej znalazły swój nowy dom. Są to kociaki w pełni zdrowe, szczepione, odrobaczone po kastracji. Niczym nie różnią się od kociaków wydanych wcześniej.
Zapraszamy do skorzystania z okazji i zakupu kociaka po niższej cenie


AHMES - adopcja

Ahmes Jadry* PL
chip 616099120040187, urodzona 14.01.2021 kotka Ganiki i Gingera.
Młodziutka kotka urodzona w naszej hodowli. Miała wyjechać do nowego domu w Holandii. Została jednak przez nas zatrzymana wskutek wykrycia wady genetycznej - zwężenia aorty. Zwężenia to nie jest spowodowane chorobą serca - jest wadą genetyczną budowy. Niestety wada ta może (ale nie musi..) spowodować przedwczesną, nagłą śmierć kotki.
Według zaleceń kardiologa kotka powinna prowadzić stabilne, spokojne życie, bez szaleństw i wielkich skoków adrenaliny. U nas nie jest to możliwe. W tej chwili bawi się i szaleje z resztą stadka - jest w wyśmienitej kondycji i nie widać po niej żadnych odznak choroby czy słabszego stanu.
Kotka szczepiona, odrobaczona, wysterylizowana - gotowa do zmiany domu.
Cena adopcyjna Ahmes to 500 zł


Status kotka: Wolna
Galeria »

Connor - kocur pohodowlany

International Champion Jansen Tigers Connor
-urodzony 05.06.2014 - ojciec: Brockenmoor Thunderstruck, matka: Galensis First Lady
FIV/FeLV negative, HCM negative, PKdef N/n .
Kocur zakończył swoją misję hodowlaną. Poszukuje dobrego domu adopcyjnego.
Do zmiany domu będzie gotowy w lutym 2022 roku, po kastracji. Kocur całkowicie zdrowy, o atrakcyjnym wyglądzie i spokojnym charakterze.
.Cena adopcyjna za kocura - 400 zł


Status kotka: Wolny
Galeria »

Brockenmoor Thunderstruck - kocur pohodowlany

Champion Brockenmoor Thunderstruck
-urodzony: 29.01.2013, ojciec: Brockenmoor Splendor Spirit, matka: Brockenmoor Calimera
FIV/FeLV negative, HCM negative, PKdef N/n

Spokojny zrównoważony kocur pohodowlany. Pomimo groźnego wyglądu absolutny pacyfista.
Tylko do domu bez innych zwierząt

Kocur zakończył swoja karierę hodowlaną
Kocur zdrowy, silny, szczepiony, odrobaczany. Wykastrowany
Gotowy do zmiany domu.
Cena adopcyjna za Thunderstrucka - 200 zł
Zapraszamy


Status kotka: Wolny
Galeria »