Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /usr/local/httpd/virtual/www.ekoty.pl/index.php on line 34
Hodowla rasowych kotów bengalskich - Jadry Cattery Wrocław
koty bengalskie EN
Jadry Cattery - Bengal Cats

Do adopcji

Adopcja

Gdy pierwszy raz wydaliśmy naszego kota do adopcji, czuliśmy się okropnie... Jak można było oddać do adopcji kota, który był z nami kilka lat i dał nam kilka ślicznych miotów... Trauma trwała do czasu odwiedzin, w nowym domu naszego byłego kota. Po miesiącu od wydania 6-letnia kotka, która całe życie spędziła z nami, wprost demonstracyjnie pokazała nam, że jej w nowym domu jest dobrze i na pewno z nami nie wróci.... W nowym domu wszystkie ręce domowników były tylko dla niej, nie musi się już z kimkolwiek, czymkolwiek dzielić. Wszystko jest jej i dla niej.... Dzięki naszej kochanej Pchełce zrozumieliśmy, że adopcja po latach służby w hodowli, jest nagrodą i podziękowaniem dla kota a nie zesłaniem niepotrzebnego balastu. Od tego dnia jak tylko jest to możliwe i sensowne dla planów naszej hodowli, jak najszybciej przekazujemy wolne koty do adopcji.

Zasady adopcji

Przedstawiamy kota do adopcji z planowanym terminem wydania do nowego domu. Opisujemy powody i przyczyny przeznaczenia kota do adopcji, oraz znane nam cechy jego charakteru. W miarę swojej wiedzy opisujemy czego - my i kot - oczekujemy od nowych opiekunów. Podajemy cenę adopcyjną. W zależności od klasy, wieku i stanu zdrowia kota będzie ona bardzo różna. Zapraszamy do adopcji pięknych kotów...


Sparkling Thunder - (Chivas)

Kanpur Sparkling Thunder of Jadry
urodzony 12.06.2011 w Kanadzie
Wspaniały, wielki i silny kocur.
Wykastrowany 17 kwietnia 2018 roku. Przeznaczony do adopcji.
Drugi z naszych Supermenów - także wypełnił swoją misję hodowlaną i należy mu się odpoczynek
Kot nie tak odważny i przebojowy jak Indżi, raczej ostrożny, obserwujący dopóki nie pozna nowych przyjaciół. Jak już niczego sie nie będzie bał to również duży pieszczoch. Kot ze swoim charakterem - jeżeli nie chce czegoś zrobić - to nie zrobi, jeżeli coś musi się nie podoba - to powie i pokaże..... Wykastrowany, silny, zdrowy i piękny kocur. Nadaje się do domu gdzie będzie jedynakiem, bez innych kotów lub psa. Wszystkie ręce i miłość domowników maja być dla niego.
Kocur ze wszelkimi wymaganymi szczepieniami, zdrowy, zadbany o spokojnym i przyjaznym charakterze.
Termin odbioru kocura: gotowy do odbioru
Cena adopcyjna: 300 PLN


Rodowód »
Galeria »

Rogue - (Marysia)

zakończenie kariery hodowlanej


Titania

zakończenie kariery hodowlanej


Atria

zakończenie kariery hodowlanej


Ducat

słabe wyniki krycia