koty bengalskie EN
Jadry Cattery - Bengal Cats

Do adopcji

Adopcja

Gdy pierwszy raz wydaliśmy naszego kota do adopcji, czuliśmy się okropnie... Jak można było oddać do adopcji kota, który był z nami kilka lat i dał nam kilka ślicznych miotów... Trauma trwała do czasu odwiedzin, w nowym domu naszego byłego kota. Po miesiącu od wydania 6-letnia kotka, która całe życie spędziła z nami, wprost demonstracyjnie pokazała nam, że jej w nowym domu jest dobrze i na pewno z nami nie wróci.... W nowym domu wszystkie ręce domowników były tylko dla niej, nie musi się już z kimkolwiek, czymkolwiek dzielić. Wszystko jest jej i dla niej.... Dzięki naszej kochanej Pchełce zrozumieliśmy, że adopcja po latach służby w hodowli, jest nagrodą i podziękowaniem dla kota a nie zesłaniem niepotrzebnego balastu. Od tego dnia jak tylko jest to możliwe i sensowne dla planów naszej hodowli, jak najszybciej przekazujemy wolne koty do adopcji.

Zasady adopcji

Przedstawiamy kota do adopcji z planowanym terminem wydania do nowego domu. Opisujemy powody i przyczyny przeznaczenia kota do adopcji, oraz znane nam cechy jego charakteru. W miarę swojej wiedzy opisujemy czego - my i kot - oczekujemy od nowych opiekunów. Podajemy cenę adopcyjną. W zależności od klasy, wieku i stanu zdrowia kota będzie ona bardzo różna. Zapraszamy do adopcji pięknych kotów...


Paloma

Paloma Jadry * PL
- urodzona 10.06.2014, córka Ginger i Ingoys'a. Trzecia cesarka zakończyła misję hodowlaną Palomy. Kochana i ciepła, ale także piękna reprezentacyjna kotka, córka Ginger, dumy i historii naszej hodowli. Kotka która potrafi kochać jak mało który bengal... Kotka dominująca, tylko do mieszkania bez innych zwierząt. Jej miłość i pieszczoty wystarczą za kilka zwierząt. Kotka gotowa do wydania, szczepiona, wysterylizowana. Rzadka okazja na tak piękną kotkę pohodowlaną w wyśmienitej kondycji zdrowotnej. Cena adopcyjna za Palomę to 500 zł. To wyjątkowa okazja na pięknego bengala w domu...Kochana, pieszczotliwa i piękna rzadkie połączenie w jednym kocie...


Rodowód »
Galeria »

Titania


Destinybengals Titania of Jadry

urodzona 20.02.2011 w USA
-wolna od FIV i FeLV, niezagrożona PKdef i HCM
Mądra,ładna , zdrowa kotka. Lekko nieufna, więc trzeba będzie przez pewien czas zdobywać jej zaufanie,ale jak pokocha to całym sercem. Zakończyła swoją karierę hodowlana, zostawiając nam dwie piękne córki Jennifer i Falguni. Wysterylizowana, gotowa do zabrania. Poszukuje spokojnego przyjaznego miejsca, gdzie będzie kochana i będzie mogła kochać, raczej bez innych zwierząt. Cena adopcyjna Titani to 300 zł.


Rodowód »
Galeria »

Jogi

urodzony w październiku 2013 roku kocur- dachówek, brat Jagi. Kocurek, który po prawie roku złamał się i postanowił sprawdzić jak to jest pod ręką człowieka. Od tej pory wielki pieszczoch i przytulak. Każdą okazję wykorzystuje, aby przytulać się do człowieka i być głaskanym. Nadrabia stracone lata... Czysty, zdrowy, z lekką nadwagą... ale ruchliwy i wesoły.
Możliwa adopcja - gdyż kocurek zasługuje na to, aby mieć swój własny dom, i swoich ludzi - tylko dla siebie.
Cena adopcyjna za Jogiego to 100 zł