koty bengalskie EN
Jadry Cattery - Bengal Cats

Kocięta

rezerwacja i zakup kociaków

Szanowni Państwo.
Dziękujemy za zainteresowanie kociętami wychowanymi w naszej hodowli. Cieszymy się z zaufania jakim nas obdarzacie i zainteresowania naszymi kociakami.
Prezentowane na tej stronie kocięta, oznaczone jako wolne są dostępne i możecie je od nas zakupić.
Jeżeli w naszej ofercie w tej chwili nie ma takiego kociaka, jakiego pragniecie mieć u siebie w domu, możecie zapisać się na naszą listę osób oczekujących.
Osoby zapisane na naszą listę osób oczekujących mają pierwszeństwo w wyborze kociaków z nowych miotów (według kolejności zgłoszeń). Średnio co drugi miesiąc organizujemy tury wyboru kociaków przez osoby z tej listy. Osoby zapisane mogą wybrać dla siebie dowolnego kociaka, lub nadal oczekiwać, aż pokaże się taki jakiego sobie wymarzyli.... Nie ograniczamy czasu oczekiwania na liście - można czekać tak długo, aż pojawi się w naszej ofercie wymarzony kociak. Numery na liście są aktualizowane po każdej turze wyboru kociaków
Wprowadzenie na listę oczekujących następuje po wpłacie zadatku w wysokości 500 zł. Cena kociaka z naszej hodowli sprzedawanego na kolanka, (bez praw hodowlanych), w klasie wystawowej (tzn. bez wad dyskwalifikujących kota na wystawie), z książeczka zdrowia,rodowodem, dwoma szczepieniami przeciwwirusowymi, odrobaczeniami - to kwota 3.000zł. Pobieramy także dopłatę zwracającą nam koszt kastracji kocurka (100 zł) lub sterylizacji kotki (150zł). Na życzenie kupującego możemy wykonać dla kociaka paszport unijny oraz dodatkowe szczepienia i badania wyjazdowe (razem 200zł)..
Wpłatę zadatku prosimy dokonać na nasze konto bankowe
Jadwiga Jędrzejowska, 25 1750 0012 1975 7000 0015 3359
numer dla wpłat z zagranicy w walucie Euro:
Raiffeisen Polbank, IBAN: PL05 1750 0012 1975 1000 0015 3361, SWIFT: RCBWPLPW

Bardzo prosimy o przemyślane decyzje zapisu, gdyż wpłaconego zadatku - nie zwracamy, chyba że wystąpi okoliczność, iż nie będziemy mogli zaproponować rezerwacji zdrowego kociaka osobie zapisanej z powodu nieprzewidywalnych w dniu dzisiejszym zdarzeń w naszej hodowli.
Po zakończeniu tury wyboru przez osoby z listy oczekujących, niewybrane kociaki jako wolne trafiają na naszą stronę internetową - w ofercie skierowanej do każdego zainteresowanego.
Na naszej liście oczekujących znajduje się 16 rezerwacji. Z numerem 16 witamy Anię, Julię, Alexandera i Maksymiliana z Warszawy. Najbliższą sesje wyboru kociaków planujemy na początku maja.
Prosimy o przemyślane decyzje przy zapisywaniu się na naszą listę, gdyż czasami można będzie wybrać kociaka po kilku dniach, a czasami po kilku miesiącach... Praca z naszymi kotkami jest naszą wielka pasją i wspaniałą przygodą, jest jednak nieprzewidywalna i nie możemy określić dokładnej ilości przyszłych maluchów. Czasami kotka rodzi sześć zdrowych kociaczków, a czasami jednego....
Przy wyborze proszę zwracać uwagę na podany w tekście, planowany termin wydania kociaka do nowego domu. Jeżeli nie wydarzy się nic niespodziewanego będzie on w tym terminie gotowy do wyjazdu. Jeżeli chcecie kociaka odebrać później, nie ma z tym problemu, jednak za dodatkowy pobyt powyżej dwóch tygodni będziemy pobierać dopłatę - refundująca nasze koszty.
Zapraszamy ....
Kontakt z nami
napisz do nas: Jadry*PL
rorys@poczta.onet.pl
08.04.2019 - Tara Lee i Black

10.04.2019 - Ganika i Ginger Jr

Breeze i Black - w trakcie porodu

Jeśli nas odwiedzisz - to zobaczysz jeszcze kociaki sprzedane, dorastajace w naszym domu do czasu wydania ....

Rubick Jadry * PL

Chip 616093300504159 - kocurek urodzony 11 grudnia, już przygotowany do zmiany domu.
Zamieszka we Wrocławiu u p. Marka


Galeria »

Liber Jadry * PL

Urodzony 22.02.2019 roku kocurek Jennifer i Ginger JR, do nowego domu może być zabrany około 10 czerwca, pojedzie do pp. Joanny i Damiana do Katowic.


Status kotka: Sprzedany
Galeria »

Lucy Jadry * PL

Urodzona 22.02.2019 roku kotka Jennifer i Ginger JR - do nowego domu będzie mógł być zabrana około 10 czerwca.
Zamieszka u p. Adama z troszkę starszą urodzoną u nas kotką - kotką Nalą....


Status kotka: Sprzedana
Galeria »

Fantasia Jadry * PL

Urodzona 01.03.2019 kotka - Lofinki i Barabasza Bambaryły.


Status kotka: Sprzedana
Galeria »

Fazi Jadry * PL

Urodzony 01.03.2019 kocurek - Lofinki i Barabasza Bambaryły.Do nowego domu będzie mógł być zabrany ok 18 czerwca.
kocurek zamieszka u Weroniki


Status kotka: Sprzedany
Galeria »

planowane terminy porodów

Planujemy otrzymać wkrótce kocięta z przedstawionych poniżej połączeń.
Prosimy jednak pamiętać, iż ilość i płeć maluchów może być bardzo różna. Plan rezerwacji kociaka z podanego miotu - nawet z listy oczekujących - może być nieskuteczny.
Poniżej przedstawiamy połączenia po kryciu kotek. Zdarza się jednak, iż krycie kotki jest nieskuteczne i będzie powtarzane, a narodziny kociaków danej pary przesuną się w czasie.... może tez nastąpić zmiana kocura kryjącego.

Ossirian i Kendżi - planowany poród ok. 20 kwietnia

Planowane połączenia - wiosna 2019

Kolejność przedstawionych par, jest alfabetyczna i nie oznacza takiej kolejności krycia czy narodzin Kotki w tej grupie są przygotowane do ciąży i czekamy tylko na ich zew natury - czyli kocią rujkę... Po kryciu, do pary dopisywać będziemy planowane terminy narodzin kociaków. Nie zawsze jednak skończy się to porodem, gdyż czasami zdarzają się tzw. puste krycia, poronienia i różne inne przypadki.

Betsi i Connor

Falguni i Connor

Marysia i Ginger Jr

Tarrisa i Black

Victoria i Thunderstruck

Zarina i Thunderstruck

Zulika i Ginger Jr