koty bengalskie EN
Jadry Cattery - Bengal Cats

Kocięta

rezerwacja i zakup kociaków

Szanowni Państwo.
Dziękujemy za zainteresowanie kociętami wychowanymi w naszej hodowli. Cieszymy się z zaufania jakim nas obdarzacie i zainteresowania naszymi kociakami.
Prezentowane na tej stronie kocięta, oznaczone jako wolne są dostępne i możecie je od nas zakupić.
Jeżeli w naszej ofercie w tej chwili nie ma takiego kociaka, jakiego pragniecie mieć u siebie w domu, możecie zapisać się na naszą listę osób oczekujących.
Osoby zapisane na naszą listę osób oczekujących mają pierwszeństwo w wyborze kociaków z nowych miotów (według kolejności zgłoszeń). Średnio co drugi miesiąc organizujemy tury wyboru kociaków przez osoby z tej listy. Osoby zapisane mogą wybrać dla siebie dowolnego kociaka, lub nadal oczekiwać, aż pokaże się taki jakiego sobie wymarzyli.... Nie ograniczamy czasu oczekiwania na liście - można czekać tak długo, aż pojawi się w naszej ofercie wymarzony kociak. Numery na liście są aktualizowane po każdej turze wyboru kociaków
Wprowadzenie na listę oczekujących następuje po wpłacie zadatku w wysokości 500 zł. Cena kociaka z naszej hodowli sprzedawanego na kolanka, (bez praw hodowlanych), w klasie wystawowej (tzn. bez wad dyskwalifikujących kota na wystawie), z książeczka zdrowia,rodowodem, dwoma szczepieniami przeciwwirusowymi, odrobaczeniami - to kwota 3.000zł. Pobieramy także dopłatę zwracającą nam koszt kastracji kocurka (100 zł) lub sterylizacji kotki (150zł). Na życzenie kupującego możemy wykonać dla kociaka paszport unijny oraz dodatkowe szczepienia i badania wyjazdowe (razem 200zł)..
Wpłatę zadatku prosimy dokonać na nasze konto bankowe
Jadwiga Jędrzejowska, 25 1750 0012 1975 7000 0015 3359
numer dla wpłat z zagranicy w walucie Euro:
Raiffeisen Polbank, IBAN: PL05 1750 0012 1975 1000 0015 3361, SWIFT: RCBWPLPW

Bardzo prosimy o przemyślane decyzje zapisu, gdyż wpłaconego zadatku - nie zwracamy, chyba że wystąpi okoliczność, iż nie będziemy mogli zaproponować rezerwacji zdrowego kociaka osobie zapisanej z powodu nieprzewidywalnych w dniu dzisiejszym zdarzeń w naszej hodowli.
Po zakończeniu tury wyboru przez osoby z listy oczekujących, niewybrane kociaki jako wolne trafiają na naszą stronę internetową - w ofercie skierowanej do każdego zainteresowanego.
Na naszej liście oczekujących w tej chwili znajduje się 13 rezerwacji. Z numerem 13 na swojego kotka oczekują pp. Andżelika i Dawid z Zabrza. Najbliższą sesje wyboru kociaków planujemy w połowie sierpnia.. Najbliższą sesje wyboru kociaków planujemy w połowie sierpnia
Prosimy o przemyślane decyzje przy zapisywaniu się na naszą listę, gdyż czasami można będzie wybrać kociaka po kilku dniach, a czasami po kilku miesiącach... Praca z naszymi kotkami jest naszą wielka pasją i wspaniałą przygodą, jest jednak nieprzewidywalna i nie możemy określić dokładnej ilości przyszłych maluchów. Czasami kotka rodzi sześć zdrowych kociaczków, a czasami jednego....
Przy wyborze proszę zwracać uwagę na podany w tekście, planowany termin wydania kociaka do nowego domu. Jeżeli nie wydarzy się nic niespodziewanego będzie on w tym terminie gotowy do wyjazdu. Jeżeli chcecie kociaka odebrać później, nie ma z tym problemu, jednak za dodatkowy pobyt powyżej dwóch tygodni będziemy pobierać dopłatę - refundująca nasze koszty.
Zapraszamy ....
Kontakt z nami
napisz do nas: Jadry*PL
rorys@poczta.onet.pl
20.07.2019 - Falguni i Connor

mamy 5 ślicznych kociaków. Szczegóły wkrótce..... Kociaki tymczasowo zarezerwowane dla osób z listy oczekujących. W związku z prośbą 3 różnych osób z naszej listy oczekujących, przebywających w sierpniu na urlopie, sesję wyboru kociaków rozpoczniemy nie 18 lecz 25 sierpnie. Zdjęcia kociaków pokażemy dzień wcześniej. Za zmianę terminu przepraszamy i zapraszamy...

21.07.2019 - Jennifer i Ginger

W związku z prośbą 3 różnych osób z naszej listy oczekujących, przebywających w sierpniu na urlopie, sesję wyboru kociaków rozpoczniemy nie 18 lecz 25 sierpnie. Zdjęcia kociaków pokażemy dzień wcześniej. Za zmianę terminu przepraszamy i zapraszamy... Szczegóły wkrótce..... Kociaki tymczasowo zarezerwowane dla osób z listy oczekujących.

25.07.2019 - Tara Lee i Ginger

W związku z prośbą 3 różnych osób z naszej listy oczekujących, przebywających w sierpniu na urlopie, sesję wyboru kociaków rozpoczniemy nie 18 lecz 25 sierpnie. Zdjęcia kociaków pokażemy dzień wcześniej. Za zmianę terminu przepraszamy i zapraszamy...

Jeśli nas odwiedzisz - to zobaczysz jeszcze kociaki sprzedane, dorastajace w naszym domu do czasu wydania ....

Thanos Jadry * PL

Chip 616093300504663 - Urodzony 08.04.2019 kocurek Tarissy i Blacka,


Status kotka: Sprzedany
Galeria »

K.Hoshi Jadry * PL

Chip 616093900839791 - Urodzona 19.04.2019 kotka Breeze i Black'a, Gotowa do zmiany domu . Zamieszka w Warszawie


Status kotka: Sprzedana
Galeria »

K.Rhaegal Jadry * PL

Chip 616093900839805 - Urodzony 19.04.2019 kocurek Breeze i Black'a. Gotowy do zmiany domu


Status kotka: Sprzedany
Galeria »

Kisiel Jadry * PL

Chip 616093300504666 - Urodzony 19.04.2019 kocurek Breeze i Black'a, Gotowy do zmiany domu


Status kotka: Sprzedany
Galeria »

Kobi Jadry * PL

Chip 616093900839823 - Urodzony 19.04.2019 kocurek Breeze i Black'a, Gotowy do zmiany domu. Zamieszka u Haliny, Pawła i Filipa.


Status kotka: Sprzedany
Galeria »

Planowane połączenia - 2019 rok

Kolejność przedstawionych par, jest alfabetyczna i nie oznacza takiej kolejności krycia czy narodzin Po kryciu, do pary dopisywać będziemy planowane terminy narodzin kociaków. Nie zawsze jednak skończy się to porodem, gdyż czasami zdarzają się tzw. puste krycia, poronienia i różne inne przypadki.

Victoria i Thunderstruck - planowany poród ok 20 sierpnia

Betsi i Connor

Dumka i Thunder

Lofinka i Barabasz

Manicha i Barabasz

Marysia i Black

Ossirian i GInger Jr.

Zarina i Thunderstruck

Zulika i Ginger Jr