Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /usr/local/httpd/virtual/www.ekoty.pl/index.php on line 34
Hodowla rasowych kotów bengalskich - Jadry Cattery Wrocław
koty bengalskie EN
Jadry Cattery - Bengal Cats

Adopcje

Wayana Jadry * PL

Fantastyczna kotka bengalska-charcoal urodzona 20.10.2017 roku. Mama to Tarissa a ojciec Black.. Kotka o wyjątkowej urodzie i klasie, niestety z poważnymi problemami ze wzrokiem. Jak powiedziała prowadząca kotkę okulistka, w 9 dniu życia płodowego coś od czegoś się nie odczepiło.... Kotka ma śladowe widzenie, co rokuje dobrze, gdyż w wieku 1 roku będzie można zrobić operację wymiany mętnej rogówki oka na przejrzystą, co pozwoli jej na normalne widzenie przynajmniej jednym okiem. Kotka pomimo wady wzroku funkcjonuje doskonale, bawi się, biega i łobuzuje z całym rodzeństwem. Opracowała własna technikę schodzenia z wysokości więc również w poruszaniu się w pionie nie ma barier. Kochana, piękna i dobra kotka.
Kotka ze wszelkimi wymaganymi szczepieniami, zdrowa, zadbana - o spokojnym i przyjaznym charakterze. Przed zmianą domu będzie wysterylizowana.
Naszym celem jest znalezienie domu adopcyjnego, który przetrzyma kotkę do zabiegu wymiany soczewki w jednym oku, aby później cieszyć się z pięknego kota przez wiele lat.
Termin odbioru kotki: maj 2018
Cena adopcyjna: 2.500 PLN
Uwaga! cena adopcyjna przeznaczona jest na zabieg wymiany soczewki w jednym oku. Bezpośredni koszt takiego zabiegu to 3.000 zł. Okres diagnostyczno-kontrolny przed operacją ok. 1.000zł. Koszty te pokrywamy w całości.
Prowadzący lekarze zapewniają, że poprawne widzenie na jedno oko wystarczy kotce do normalnego funkcjonowania, ale jeżeli nowi opiekunowie będą chcieli to zawsze mogą zdecydować się na zabieg na drugim oku ( koszt. 3.000 PLN)