Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /usr/local/httpd/virtual/www.ekoty.pl/index.php on line 34
Hodowla rasowych kotów bengalskich - Jadry Cattery Wrocław
koty bengalskie EN
Jadry Cattery - Bengal Cats

Adopcje

Gdy pierwszy raz wydaliśmy naszego kota do adopcji, czuliśmy się okropnie... Jak można było oddać do adopcji kota, który był z nami kilka lat i dał nam kilka ślicznych miotów... Trauma trwała do czasu odwiedzin, w nowym domu naszego byłego kota. Po miesiącu od wydania 6-letnia kotka, która całe życie spędziła z nami, wprost demonstracyjnie pokazała nam, że jej w nowym domu jest dobrze i na pewno z nami nie wróci.... W nowym domu wszystkie ręce domowników były tylko dla niej, nie musi się już z kimkolwiek, czymkolwiek dzielić. Wszystko jest jej i dla niej.... Dzięki naszej kochanej Pchełce zrozumieliśmy, że adopcja po latach służby w hodowli, jest nagrodą i podziękowaniem dla kota a nie zesłaniem niepotrzebnego balastu. Od tego dnia jak tylko jest to możliwe i sensowne dla planów naszej hodowli, jak najszybciej przekazujemy wolne koty do adopcji.

Zasady adopcji

Przedstawiamy kota do adopcji z planowanym terminem wydania do nowego domu. Opisujemy powody i przyczyny przeznaczenia kota do adopcji, oraz znane nam cechy jego charakteru. W miarę swojej wiedzy opisujemy czego - my i kot - oczekujemy od nowych opiekunów. Podajemy cenę adopcyjną. W zależności od klasy, wieku i stanu zdrowia kota będzie ona bardzo różna. Co pewien czas, jeżeli stwierdzimy brak zainteresowania danym kotem, będziemy stopniowo obniżać cenę adopcyjną, aż do decyzji o adopcji. W każdej chwili można także składać nam oferty z własną ceną adopcyjną. Taka oferta zostanie umieszczona przy kocie i jeżeli przez miesiąc czasu nie otrzymamy lepszej propozycji zostanie przyjęta. Lepsza propozycja musi być o min. 10 % wyższa od poprzedniej. Zapraszamy do adopcji pięknych kotów...


Sparkling Love - (Lofka)

Champion Kanpur Sparkling Love of Jadry
urodzona 26.01.2011 w Kanadzie

Piękna złota kota bengalska, rzadko spotykana odmiana kolorystyczna.
Kotka bez problemów zdrowotnych, chorób i zagrożeń. Powinna w dobrym zdrowi, przeżyć jeszcze wiele lat w nowym domu.
Lofka wycofana z hodowli i przeznaczona do adopcji po cesarskim cieciu porodowym i sterylizacji w dniu 27.01.2018 roku. Kotka od trzech lat bardzo słabo realizuje program hodowlany i jej dalsze przetrzymywania w hodowli nie ma sensu.
Kotka ze wszelkimi wymaganymi szczepieniami, zdrowa, zadbana - o spokojnym i przyjaznym charakterze. Po okresie adaptacyjnym powinna być dużą radością dla nowych opiekunów.
Termin odbioru kotki: od dnia 15 marca 2018 roku
Cena adopcyjna: 1.000 PLN


Rodowód »
Galeria »

IC Ingoy's Black Breakdancer - (Indżi)

urodzony 22.10.2010 roku w Norwegii
piękny, duży kocur - ojciec wielu gwiazd i gwiazdeczek. Supermen - wypełnił swoją misję hodowlaną i należy mu się odpoczynek
Wielki pieszczoch i przytulak - ale kot ze swoim charakterem. Jeżeli nie chce czegoś zrobić - to nie zrobi, jeżeli coś musi się nie podoba - to powie i pokaże..... Wykastrowany, silny, zdrowy i piękny kocur. Nadaje się do domu gdzie będzie jedynakiem, bez innych kotów lub psa. Wszystkie ręce i miłość domowników maja być dla niego.
Kocur ze wszelkimi wymaganymi szczepieniami, zdrowy, zadbany - po być może stresującym okresie adaptacji o spokojnym i przyjaznym charakterze.
Termin odbioru kocura: do odbioru
Cena adopcyjna: 1.500 PLN


Galeria »

Wayana Jadry * PL

Fantastyczna kotka bengalska-charcoal urodzona 20.10.2017 roku. Mama to Tarissa a ojciec Black.. Kotka o wyjątkowej urodzie i klasie, niestety z poważnymi problemami ze wzrokiem. Jak powiedziała prowadząca kotkę okulistka, w 9 dniu życia płodowego coś od czegoś się nie odczepiło.... Kotka ma śladowe widzenie, co rokuje dobrze, gdyż w wieku 1 roku będzie można zrobić operację wymiany mętnej rogówki oka na przejrzystą, co pozwoli jej na normalne widzenie przynajmniej jednym okiem. Kotka pomimo wady wzroku funkcjonuje doskonale, bawi się, biega i łobuzuje z całym rodzeństwem. Opracowała własna technikę schodzenia z wysokości więc również w poruszaniu się w pionie nie ma barier. Kochana, piękna i dobra kotka.
Kotka ze wszelkimi wymaganymi szczepieniami, zdrowa, zadbana - o spokojnym i przyjaznym charakterze. Przed zmianą domu będzie wysterylizowana.
Naszym celem jest znalezienie domu adopcyjnego, który przetrzyma kotkę do zabiegu wymiany soczewki w jednym oku, aby później cieszyć się z pięknego kota przez wiele lat.
Termin odbioru kotki: maj 2018
Cena adopcyjna: 2.500 PLN
Uwaga! cena adopcyjna przeznaczona jest na zabieg wymiany soczewki w jednym oku. Bezpośredni koszt takiego zabiegu to 3.000 zł. Okres diagnostyczno-kontrolny przed operacją ok. 1.000zł. Koszty te pokrywamy w całości.
Prowadzący lekarze zapewniają, że poprawne widzenie na jedno oko wystarczy kotce do normalnego funkcjonowania, ale jeżeli nowi opiekunowie będą chcieli to zawsze mogą zdecydować się na zabieg na drugim oku ( koszt. 3.000 PLN)


Galeria »

Jogi - kocurek

urodzony w październiku 2013 roku kocur- dachówek, brat Jagi. Kocurek, który po prawie roku złamał się i postanowił sprawdzić jak to jest pod ręką człowieka. Od tej pory wielki pieszczoch i przytulak. Każdą okazję wykorzystuje, aby przytulać się do człowieka i być głaskanym. Nadrabia stracone dwa lata... Kot który zasługuje na adopcję, aby mieć nowych ludzi tylko dla siebie. Czysty, zdrowy, z lekką nadwagą,,, ruchliwy i wesoły.
Termin odbioru kocura: do odbioru
Cena adopcyjna: 150 PLN - na konto fundacji dla zwierząt