koty bengalskie EN
Jadry Cattery - Bengal Cats

Do adopcji

Balbinka (Beauty)

Beauty Jadry*PL vel Balbinka
- urodzona 20.04.2015 roku, córka Titani i Drinkwater Sadalbari. To pierwszy przypadek w naszej histroi, że do adopcji oferujemy dwie tak piękne, reprezentacyjne, dobre i całkowicie zdrowe kotki....Palomę i Balbinkę.
Historia Balbinki jest bardziej złożona niż Palomy. Balbinka została wybrana i wyjechała od nas do nowego domu po sterylizacji w 2015 roku. Cztery lata mieszkała u nowych właścicieli, ale znudziła się młodemu opiekunowi... Mama opiekuna pomimo wielkiej sympatii do Balbinki postanowiła ją oddać w związku z alergią... Dziękujemy im za to,ze kot wrócił do nas a nie został oddany w przypadkowe ręce.
Więcej nie potrafię nic napisać, gdyż Balbina po okresie kwarantanny i wyleczeniu traumy spowodowanej tą zmianą, jest tak cudowną kotką, że nie potrafię sobie wyobrazić większego szczęścia z posiadania bengala niż miłość i przywiązanie Balbinki... Jest fantastyczna w charakterze, oraz zjawiskowa w urodzie, z pełnym glitterem....
To wyjątkowa kotka i niespotykana okazja na pięknego bengala. Nie lubi małych kotków (chociaż to raczej strach przed ich niewyczerpalną energią...), zaprzyjaźniła się z kilkoma dorosłymi kotami, a najbardziej z dachóweczką - Mrozkiem. Potrafią ganiać za sobą dłuższy czas.
Zapraszamy do poznania Balbinki - cena adopcyjna 500 zł.